Rezervační řád

 

  • Klienti studia mají možnost rezervovat si lekce v rezervačním systému na stránkách www.yogamija.com. Možnost rezervace mají pouze „Registrovaní klienti“. Registrace je možná na stránkách v pravém horním rohu. Po úspěšné registraci tzn. vyplnění jména, příjmení, e-mailu, telefonu a hesla klient dostane potvrzující email, nejpozději do 24 hodin. Poté je možné si rezervovat lekci.

  • Lekce může být zrušena nejpozději 6 hodin před začátkem lekce. Z lekce se klienti mohou odhlašovat v uživatelském rozhraní na stránkách www.yogamija.com

  • Pozdější zrušení je možné pouze přes e-mail či telefonní hovor do studia (nikoli sms zprávy) a klientovi je pak účtován Storno dluh ve výši 100 Kč, který je možný uhradit do 7 pracovních dnů na recepci studia od Po do Čt mezi 17:00 - 20:00. Alternativně lze Storno dluh 100 Kč uhradit převodem na bankovní účet 10810808/2010 a do zprávy pro příjemce uvést vaše jméno.

  • V případě nezaplacení dluhu bude účet dlužícímu klientovi po 7 pracovních dnech zablokován a klient se nedostane do rezervačního systému. U klientů vlastnících permanentku bude škrtnut 1 vstup navíc při nejbližší návštěvě studia či bude vyzván k zaplacení Storno dluhu 100 Kč.

  • V případě nedostavení se na lekci je klientovi je pak účtován Storno dluh ve výši 100 Kč, který je možný uhradit do 7 pracovních dnů na recepci studia od Po do Čt mezi 17:00 - 20:00. Alternativně lze Storno dluh 100 Kč uhradit převodem na bankovní účet 10810808/2010 a do zprávy pro příjemce uvést vaše jméno.

  • V případě nezaplacení dluhu bude účet dlužícímu klientovi po 7 pracovních dnech zablokován a klient se nedostane do rezervačního systému. U klientů vlastnících permanentku bude škrtnut 1 vstup navíc při nejbližší návštěvě studia či bude vyzván k zaplacení Storno dluhu 100 Kč.

  • Odblokování účtu bude do 24 hodin po zaplacení a klient bude mít opět zpřístupněn rezervační systém.