top of page

Mobilita kyčlí

a síla pánevního dna 

 

26. leden 2019

10:00 - 12:30

490,-Kč

Co vás čeká:

Během dopoledního workshopu se zaměříme na otevření kyčlí a zvětšení jejich mobility, protože právě ztuhlost v této oblasti, ač přirozená pro náš sedavý způsob života, bývá velmi často přenesenou příčinou bolestí zad a problémů s bedry.

 

Workshop se bude skládat ze tří částí, v první se zahřejeme v lekci zaměřené právě na oblast pánve a protažení dolních končetin, ve druhé části workshopu se na oblast kyčlí podíváme spíše „jinovým“ pohledem a za pomoci delších výdrží otevřeme a protáhneme všechny skupiny svalů, které ovlivňují postavení kyčelních kloubů a pánve.

 

V posledním jemném bloku se prakticky i teoreticky zaměříme na oblast pánevního dna a bandh  -v józe velmi důležité a omílané téma, na jehož praktické procvičení v lekcích většinou nebývá příliš prostoru.

 

Workshop je vhodný pro všechny úrovně pro správné pochopení techniky stojných pozic a jeho součástí budou studijní materiály, abyste si sestavu na uvolnění kyčlí mohli opakovat v klidu domova, kdykoliv se budete cítit ztuhlí a přesezení a nebude čas na oblíbenou lekci ve studiu.

Termín:

26. ledna 2019 - Sobota 10:00 – 12:30​

Kde:

Studio Yoga Mija (u zastávky Perunova)

Hradešínská 31, Praha 10 Vinohrady

Cena a platba: 

490 Kč

Rezervace níže se stává platnou po připsání částky na účet 10810808/2010 do poznámky platby napište jméno uvedené v rezervaci.

 

O lektorce:  

Berenika Vávrová jednou ze zakladatelek studia Yoga Mija, józe se následkem zranění věnuje již dlouhá léta a ačkoliv její praxe je spíše dynamická, vždy bere ohled na fyziologicky správné provedení pohybu.

Mobilita kyčlí a síla pánevního dna studio Yoga Mija Praha 10 Vinohrady
Anchor 1
bottom of page