top of page

Workshop těhotenské jógy

1. února 2020 VOLNÁ MÍSTA

10:30-13:00

490,-Kč

Co Vás čeká:

Chcete se udržet v kondici, ulevit bolavým zádům, zrelaxovat a připravit tělo na porod a mateřství? Jóga v těhotenství je zdravotně prospěšná jak matce, tak dítěti. Jógové ásany jsou přizpůsobené tak, aby vyhovovaly fyzickým potřebám budoucích maminek.

 

Přijďte na jógový workshop s Dominikou, kde se naučíte:

  • Pozdrav slunci pro těhotné

  • Bezpečné provádění pozic pro vaši domácí praxi (pozice v stoji, sede, leže) – vhodné pro jednotlivé trimestry

  • Správné držení těla

  • Základní dýchací a relaxační techniky

 

Není lepší pocit než vědět, jak se protáhnout po celodenním sezení v práci, kdy se vám možno nechce na hodinovou jógu v studiu. Pohyb každý den je v těhotenství důležitý, i když je to jenom 10 minut, a právě na našem krátké dopoledním setkání se naučíte, jak zahrnout jógu do svého dne pro uvolnění, posílení, protažení a napojení se na svoje tělo a miminko. 

 

Zkušená lektorka Vás provede praxí bezpečně a otevřeně k Vašim dotazům a dozvíte se, na které části se v jednotlivých fázích těhotenství zaměřovat s ohledem na Váš fyzický stav.
 

Workshop je vhodný od 13. týdne těhotenství.

Lektorka:

Dominika

Pohyb pre mňa znamená voľnosť, slobodu, relax. Vždy som aktívne športovala a k jóge som sa dostala ako ku kompenzáciu k dynamickým športovým aktivitám. Po úraze kolena, kedy som musela pohyb obmedziť mi práve jóga veľmi pomohla aj ako rehabilitačné cvičenie. S jógou som sa stretla pred 8 rokmi a posledné roky som sa venovala hlavne vinyasa jóge, ktorú aj učím. Moje hodiny sú inšpirované dynamickou jógou skvelého učiteľa Godfrey Devereux a Marka Robberts-a, ktorý prepojuje funkčný pohyb a jógu. Momentálne s tehotenstvom sa moja prax musela zjemniť a venujem sa viac jóge pre tehotné, či individuálnym hodinám.

Termín:

1. 2. 2020 10:30 – 13:00

Kde:

Studio Yoga Mija (u zastávky Perunova)

Hradešínská 31, Praha 10 Vinohrady

Cena a platba:

Rezervace níže se stává platnou po připsání částky 490 na účet 10810808/2010. Do poznámky platby napište jméno uvedené v rezervaci.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Pregnant Woman Practicing Yoga
Anchor 1

Rezervujte si své místo:

bottom of page