top of page

Karol

kš_foto na čtverec.jpg

S jógou jsem se poprvé setkala v roce 2014, kdy jsem začala chodit na otevřené lekce do studia. O józe jsem tehdy nevěděla vůbec nic a na začátku mé cesty jsem jógu vnímala hlavně jako praktikování ásan, tedy přes fyzično. Přišla jsem se na lekci zapotit a zpevnit tělo a až postupně jsem začala vnímat, jak mi praktikování ásan se zapojením dechu pomáhá vyčistit hlavu, zklidnit mysl a poznat sebe sama.

 

Na své jógové cestě jsem potkala několik skvělých učitelů. Nejvíce moji praxi ovlivnila Veronika Ševčíková. Na Veroničiny lekce jsem se těšila každý týden a jen zřídka kdy jsem je vynechala. Věděla jsem, že praxe mé učitelky je ashtangová a začala se tou dobou zajímat o tento systém jógy. Díky tomu jsem poznala jejího učitele Jaro Pávka a začala se studiem ashtangy.

 

Jóga mi přináší radost z pohybu a pomáhá mi cítit se dobře fyzicky i psychicky. Věřím v tento systém, a proto jsem se rozhodla předávat jógu dál. 200 hodinový Yoga Teacher training jsem studovala v Power Yoga Akademii Vaška Krejčíka. Ráda cestuji a na svých cestách ráda využiji každou příležitost zacvičit si v místních studiích a sbírat tak inspiraci pro své lekce. Mé lekce jsou dynamické s vinyasovými přechody.

bottom of page