top of page

O STUDIU

Vítejte v Yoga Mija.

Na místě, kde každý může najít radost z jógy. Jóga je pro nás tisíce let starou vědou, prověřená testem času. Pokud ji praktikujeme správně a pravidelně, poskytuje našemu tělu i mysli všechno, co v moderní době potřebujeme pro vyrovnanost fyzickou i duševní. Aniž si toho všímáme, jóga nás postupně mění v lepší verzi sebe sama navenek i uvnitř.

V našem studiu si na nic nehrajeme, chceme lidem pomoci najít si čas na cvičení, a to v příjemném prostředí. Ačkoliv je i vlastní domácí praxe důležitá, přeci jen nedáme dopustit na lekce vedené odborníky. Právě sdílená radost a energie jsou to, co jogíny posouvá dál.

 

V komorních skupinkách dostanete veškerou pozornost, kterou plné sály neumožní, a budete si moci vybrat z celé škály lekcí pro všechny úrovně. Ať už si chcete vybudovat kvalitní základy, nebo svou praxi posunout dál, u nás si přijdete na své. Samozřejmostí je posezení před a po lekci, krásné zrekonstruované prostory a rezervační systém, abyste se na svou lekci vždy pohodlně dostali.

STUDIO

Zrekonstruované prostory v Hradešínské ul. 31, na pomezí Vršovic a Vinohrad, kde Vás uvítá sál s kapacitou maximálně 15 lidí s denním světlem a přístupem vzduchu, vybavený zrcadly, podložkami a dalšími pomůckami, které jsou Vám během lekcí k dispozici Šatna vybavená sprchami a posezení v recepci je samozřejmostí, stejně jako voda s citronem a wifi pro ty, kdo si před nebo po lekci potřebují ještě vyřídit pár nezbytností.

FOTOGALERIE

bottom of page