top of page

Kristýna N.

Kristyna.jpg

“Learning life since 1988”

 

Jmenuji se Kristýna, narodila jsem se v Praze a řeknu Vám něco málo o sobě.

 

Józe se s pauzami věnuji téměř celý život. Už odmalička, ačkoli nedobrovolně jsem praktikovala dýchací cvičení spojené s ásanami.

 

Když jsem později žila ve spojených státech, přihodil se mi úraz, při kterém jsem nemohla běhat, ani jinak sportovat jak jsem do té doby byla zvyklá a hledala jsem jinou alternativu. Poznala jsem báječnou lektorku jógy, a to byl přesně ten moment kdy jsem začala opět s jógou, a pěkně intenzivně.

 

Následně po letech, kdy jsem se vrátila zpátky do Čech mi právě jóga pomohla překonat smutek, depresi a jiné negativní pocity, které se v životě objevují. Přestala pro mne být „fyzické cvičení“ a stala se pro mě východisko, řešení situace, klid. To byl přesně ten moment, kdy jsem se rozhodla, že chci sama být lektorkou, že chci nejen učit práci s fyzickým tělem ale i s naší myslí. A i kdyby to byl jeden člověk, kterému pomůžu jakýmkoli způsobem, bude to stát za to. A od té doby učím. Učím sama sebe, učím lidi okolo sebe.

 

Mé hodiny jsou různorodé, ovlivněné mou vlastní praxí a dalšími styly jógy jako jsou Power jóga, Vinyasa, Ashtanga ale také Restorativní a Jin jóga. Základ filozofie mých lekcí je nejen pomoci, ale že kdokoli může praktikovat jógu bez ohledu na věk, pohlaví, zkušenosti či dovednosti. Mé lekce jsou dostupné všem od úplných nováčků až pro pokročilejší studenty, a je pro mne opravdu důležité pracovat a všímat si každého studenta.

bottom of page