top of page

Nela

nela jogove studio praha mija.jpg

K józe jsem se dostala poprvé v mých 18ti letech a odcházela jsem se slovy, tohle už nikdy cvičit nebudu. A teď, o pár let později jógou žiji. Jógu učím 3tím rokem. 

Moje praxe a tedy předávání jógy vychází z učení Ashtanga vinyasa jógy a Hatha jógy, doplněné o znalosti fyzio a breath workingu. 

 

Jak vypadají mé lekce? 

Během mých lekcí se maximálně soustředíme na dech. Protože jedině s dechem můžeme  opravdu uchopit pozice a dostat se hlouběji. Dávám si velký pozor na správné provádění pozic, protože razím heslo, že i ve 101 letech chci cvičit jógu. Neustále se učím, svou každodenní praxí a prací se svými klienty. Práce s lidmi mě učí empatii a vcítění se do cizího těla a mysli. Moje lekce jógy nejsou o mě, ale o vás. Můj úkol je porozumět vašemu tělu, vašim potřebám a být vám pomocníkem na cestě jógy. Mým cílem je, abyste z mé lekce odcházeli s úsměvem, plni energie a zamilovaní do jógy a do sebe samých. 

 

Jóga je je lék, ale jako s každým lékem, tak i s jógou musíme umět zacházet. Jinak se i ten nejzázračnější lék může proměnit v jed. 

 

Absolvované kurzy a certifikáty: 

200 hodin kurzu Hatha jógy, prošla jsem kurzem "UNDERGROUND SCHOOL" úžasného Dalibora Štědronského a strávila hodiny a hodiny samostudiem.

bottom of page