top of page

Olga

olga.jpg

Pohyb, tanec, vnímat sebe sama a přitom odpojit hlavu a pohybovat se v rytmu svého srdce, to byla má láska na první pohled nebo možná první nádech a výdech…už od dětských let.
 
Léta plynula, věnovala jsem se mnoha sportům a pohybovým aktivitám, ale jóga byla vždycky trochu na okraji. Před cca deseti lety mě život zavedl k meditacím a dechovým cvičením a celkově jsem se začala zabývat alternativním přístupem ke zdraví. Objevovala jsem jiné hloubky a výšky sama sebe, ale i propojení s okolím. Chyběl mi do té skládačky však jeden článek, a to práce s tělem, ukotvení se v něm, uzemnění a propojení všech tří částí.

Letité sedavé zaměstnání také přinášelo své první plody bolesti těla, a tak cesta k józe začala vypadat jako krásné rozumové řešení, ve kterém jsme se našla srdcem.

 

Mimo můj klasický denní kancelářský život se společně s jógou dnes věnuji také studiu homeopatie a masážím. 

Stále se učím, ve všech směrech, ale s láskou a pokorou předám ráda každý kousek, o který jsem byla obohacena já, zas někomu dál. Na našich lekcích se těším na společné plynutí v jednotném rytmu dechu a asán, na propojení se se sebou samými a na hledání cesty, jak ke svému tělu a momentálnímu stavu přistupovat s respektem a vlídností.

bottom of page