top of page

Petra

Peťa 4.jpeg

Jako lektorka skupinových fitness lekcí působím již více než deset let. V mé praxi se objevovaly převážně posilovací lekce a lekce inspirující se bojovými sporty. Před několika lety jsem pro sebe hledala kompenzační cvičení, a tak mi do cesty přišla jóga. První chvíle pro mě byly hlavně ve znamení protažení a následné relaxace po mých kondičně náročných lekcí. Až později jsem pochopila, že jóga je mnohem více a začala jsem praktikovat čím dál tím více, častěji a čím dál tím déle. Jógu jsem si zamilovala.

Absolvovala jsem kurz pro učitele jógy a následně jsem odjela na dva měsíce praktikovat do Indie, kde jsem pocítila účinky pránájámy, meditaci, prohloubila jsem si svou ásánovou praxi a snažila jsem nasávat moudra od svých indických učitelů. Byl to pro mě jeden z nejkrásnějších a nejpřínosnějších zážitků v životě, a hlavně do života. V roce 2019 jsem absolvovala trenérský výcvik pro učitele jógy taktéž v Indii a má praxe se posunula zase o kousek dál. V současné době se připravuji na další trenérský stupeň, který bych chtěla absolvovat opět v kolébce jógy, jakmile to situace ve světě umožní.

Lekce sestavuji tak, aby měl každý možnost najít svou praxi, svůj dech a možná taky klid od mnohdy rušného pražského života. Praktikování jógy beru jako životní cestu a ráda se s vámi podělím o vše, co mi má cesta přinesla a přináší.

bottom of page