top of page

Tereza

Terez.jpg

Jógu jsem poprvé vyzkoušela při studiu na vysoké škole. Trvalo mi ale téměř osm let praxe, než jsem ji začala chápat jako celoživotní cestu za poznáním sebe sama. Jóga je pro mě aktivní soulad těla a mysli, při němž zapomenu na okolní svět a vědomě pracuji na konkrétních částech svého těla.

Lekce se snažím strukturovat tak, aby jogíni neměli prostor na zbrklé pohyby a všechny ásany byly přirozené, kontrolované a plynule na sebe navazovaly. Hodně dbám na pravidelný rytmus dechu a obzvlášť ráda vidím, když se jogíni v ásanách posouvají. Ve své praxi se sama přikláním spíše k dynamičtějším stylům jógy, nicméně neznám nic lepšího, než si po ránu v klidu protáhnout všechny svaly a jemně pozdravit slunce.

 

Přes den jsem profesionál v oblasti public relations a věnuji se rozvíjení několika sportovních projektů s dětmi. Co se mého životního stylu týče, pohyb je můj každodenní chléb. Bez protahování těla po sportu si ten život ani nedovedu představit. Když mě nenajdete na józe, jsem většinou někde ve vzduchu na silových sportech. Pravidelně se věnuji závěsné akrobacii (na šálách či kruhu) a rekreačně chodím také na lekce pole dance.

bottom of page