top of page

Hormonální jógová terapie

 

19.10.2019 10:30-17:00

1490,-Kč

Co Vás čeká:

Hormonální jógová terapie je přírodní terapie k obnovení rovnováhy naší hormonální soustavy pomocí stimulace žláz s vnitřní sekrecí a tím pádem stimulace produkce optimálního množství hormonů pro naše tělo.

Tato specifická sestava určená pouze pro ženy byla vyvinuta brazilskou lékařkou a dlouholetou jogínkou Dinah Rodrigues, její účinnost je ověřena lékařskými studiemi a je vyučována a známa po celém světě.

Pomáhá ženám, které mají problémy s nepravidelnou nebo bolestivou menstruací, PMS, menopauzou, problémy s otěhotněním, nedostatečnou funkcí štítné žlázy, osteoporózou, gynekologickými problémy, s nespavostí či emocionální nestabilitou, problémy s pletí a vlasy, nadváhou atd.

Během semináře si osvojíte krátkou cca 30min. sestavu cviků a dechových cvičení, kterou budete poté moci praktikovat doma. Doporučuje se následně cvičit sestavu 3 - 4x týdně pro ty nejlepší výsledky.

Více informací o fascinující Dinah Rodrigues a hormonální jógové terapii najdete na webu http://www.dinahrodrigues.com.br/ , pro další detaily k workshopu nám neváhejte napsat do kontaktního formuláře.

 

Lektorka:

Katka K.

O jógu jsem se začala zajímat před 8 lety, kdy mě její kouzlo učarovalo. Rozhodla jsem se, že bych se józe chtěla věnovat i jako lektorka. Nejdříve jsem začínala powerjógou, ashtangou, vinyasou, silovými směry, až jsem postupně začínala více směřovat k hathajóze, dechových technikám… Když jsem objevila hormonální jógu, začala jsem její účinky na sobě vidět téměř okamžitě. V tu dobu jsem měla za sebou porod 3. syna a potřebovala jsem najít sílu a energii, abych to všechno zvládla. Hormonální jógová terapie se stala mojí součástí a jsem šťastná, když ji můžu na seminářích předávat dalším ženám a pomoci jim najít znovu rovnováhu a radost ze života.

Termín:

19. 10. 2019, 10:30 – 17:00

Kde:

Studio Yoga Mija (u zastávky Perunova)

Hradešínská 31, Praha 10 Vinohrady

Cena a platba:

Rezervace níže se stává platnou po připsání částky 1490 na účet 10810808/2010. Do poznámky platby napište jméno uvedené v rezervaci.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Fotka_HJT_nová_.jpg

Rezervujte si své místo:

Anchor 1
bottom of page