top of page

Hormonální jógová terapie

-opakovací lekce

 

23.11.2019 10:30-12:00

250,-Kč

Co Vás čeká:

Opakovací lekce hormonální jogové terapie je určena ženám, které už prošly seminářem i u jiných lektorek a chtějí si upřesnit správné provádění cviků nebo i znovu obnovit vlastní praxi, pokud ji třeba pozapomněly.

Na lekci společně projdeme celou sestavu, ukážeme si relaxační techniky pro snížení stresu a na závěr se můžete těšit na joganidru s aromaterapií.

Více informací o fascinující Dinah Rodrigues a hormonální jógové terapii najdete na webu http://www.dinahrodrigues.com.br/ , pro další detaily k lekci nám neváhejte napsat do kontaktního formuláře.

 

Lektorka:

Katka K.

O jógu jsem se začala zajímat před 8 lety, kdy mě její kouzlo učarovalo. Rozhodla jsem se, že bych se józe chtěla věnovat i jako lektorka. Nejdříve jsem začínala powerjógou, ashtangou, vinyasou, silovými směry, až jsem postupně začínala více směřovat k hathajóze, dechových technikám… Když jsem objevila hormonální jógu, začala jsem její účinky na sobě vidět téměř okamžitě. V tu dobu jsem měla za sebou porod 3. syna a potřebovala jsem najít sílu a energii, abych to všechno zvládla. Hormonální jógová terapie se stala mojí součástí a jsem šťastná, když ji můžu na seminářích předávat dalším ženám a pomoci jim najít znovu rovnováhu a radost ze života.

Termín:

23. 11. 2019, 10:30 – 12:00

Kde:

Studio Yoga Mija (u zastávky Perunova)

Hradešínská 31, Praha 10 Vinohrady

Cena a platba:

Rezervace níže se stává platnou po připsání částky 250 na účet 10810808/2010. Do poznámky platby napište jméno uvedené v rezervaci.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Fotka_HJT_nová_.jpg

Rezervujte si své místo:

Anchor 1
bottom of page