top of page

Podzimní workshop SJÓ_GOU

 

17. listopadu 2018

9:30-12:30

499,-Kč

Pokud si chcete během podzimu dobít baterky, příjemně se protáhnout, zahřát tělo ztuhlé chladem a vyčistit si hlavu, přijďte si udělat hezké dopoledne  do Yoga Mija, kde Vás hostující lektorka Veronika provede workshopem propojujícím jin a jang jógové aspekty, tedy sílu a dynamiku a jemnost a relaxaci.

 

Na začátek workshopu je pro Vás připravený set dechových cvičení na probuzení energie, po kterém poté přejdeme do dynamické části power vyniasa jógy, kde zahřejeme tělo a získáme sílu a stabilitu, o které jsme možná ani nevěděli.

 

Následně se pak praxe přelije v jemnou, jinovou část, kde Vám lektorka nejprve představí jin jógu a její blahodárné účinky pro naše tělo v teoretické rovině, aby Vás následně provedla Vaší možná první jin jógovou praxí, která je charakteristická delšími výdržemi v relaxačních pozicích tak, abychom se dostali až na hluboké svalové vrstvy a fasciální spojení a dokázali přes ně opravdu hluboce uvolnit a zregenerovat naše tělo.

 

Celý workshop zakončí závěrečná hluboká relaxace za pomocí hudebních léčivých nástrojů pro uklidnění nejen těla, ale hlavně mysli.

 

Workshop je vhodný pro všechny úrovně, pro ženy i muže.

 

O lektorce:

 

Veronika

Nejraději s batohem na cestách za dobrodružstvím a poznáním cizích zemí, nebo stále v zápřahu sportovních a uměleckých aktivit, je jen jedna z věcí, která mě dokáže zastavit - Jóga. Ta mi dala životní směr, radost z maličkostí a snahu o žití přítomného okamžiku. Cesta mých chodidel a splynutí s podložkou. Cesta učení a sebezdokonalování. Je to můj malý kousek míru.

Veronicia foto.jpg
Yoga Mats
Anchor 1
bottom of page