Kurz

Jóga pro začátečníky 

12 lekcí od 18. a 19. září

středa 17:35 - OBSAZENO

nebo

čtvrtek 18:35 - OBSAZENO

1890 Kč

Popis kurzu:

Kurz Jóga pro začátečníky je ideální pro všechny, kdo letos na podzim chtějí začít s jógou:) Pro úplné nováčky i pro ty, kdo si třeba již nějakou dobu cvičí sami nebo na lekcích, ale tak nějak jim chybí ucelenější přístup lektora – ať už pro přizpůsobení pozic individuální tělesné stavbě, nebo třeba jen pozornost lektora a tipy, jak vlastně udělat správně ten jógový klik, chaturangu.

Neslíbíme Vám, že si do Vánoc dáte nohu za hlavu nebo uděláte stojku, ale můžeme Vám slíbit, že v malé komorní skupince max. 10 lidí se Vám lektorka bude opravdu věnovat, naučíte se všechny základní pozice, jak je provázat pohybem a taky něco o dechu. To vše proto, aby se jóga stala postupně součástí Vašeho života a uměli jste si jógou udělat dobře i třeba sami po ránu v obýváku.

Každá lekce bude zaměřená na něco nového, jiného, abyste se naučili dobře stavět na základech – bude vás čekat jógová sekvence pro protažení zad, pozdravy slunce s modifikacemi, stojné pozice pro posílení celého těla, předklony, záklony, balanční pozice, obrácené pozice, pozice na otevření kyčlí a samozřejmě se naučíme i některé relaxační techniky, jak tělu a mysli pomoci od stresu.

Prostor dostane i pranajáma – nácvik správného dechu i dechových technik, protože bez dechu by jóga nebyla jógou, ale jen cvičením. Naťukneme i ostatní aspekty jógové praxe jako mudry  - jógová gesta a bandhy - tělesné energetické zámky a jejich využití. Naučíte se používat pomůcky jako pásky a bločky a díky tomu pak můžete cvičit tak, jak se opravdu má, bez hrbení se, přetahování se, přetěžování zad.

Kurz je časově omezen a neplatí na něj karta Multisport, ale pokud budete nemocni nebo někdy nebudete moci dorazit (takový je život, známe to), až 3 lekce z kurzu si můžete nahradit a dorazit na jakoukoliv jinou lekci v našem rozvrhu zdarma.

Pokud máte jakékoliv otázky ohledně cvičení, zda je pro Vás vzhledem k případným zdravotním omezením vhodné, zavolejte nám a dohodneme se individuálně.

Termín:

18. 9. - 4. 12. 2019 každou středu 17:35 - 18:35 s Lindou

19. 9. - 5. 12. 2019 každý čtvrtek 18:35 - 19:35 s Terezou

Kde:

Studio Yoga Mija

Hradešínská 31, Praha 10 Vinohrady

Cena a platba: 

12 lekcí za 1890 Kč

 

Rezervace ve formuláři níže se stává platnou po připsání částky na účet 10810808/2010, do poznámky platby napište jméno uvedené v rezervaci

Lektorky: 

Tereza  a Linda

Rezervujte si své místo:

arrow&v