top of page

Otevírání kyčlí pod širým nebem v Heroldových sadech

15. června 2019

9:00 - 12:00

490,-Kč

Co Vás čeká:

Kyčle jsou druhé největší klouby v lidském těle. Pokud jsou otevřené a stabilní, jsou klíčem k naší mobilitě ve světě. Sezení na židlích, nebo naopak intenzivní atletická aktivita, mohou v kombinaci s genetikou udělat z kyčlí jednu z nejzatuhlejších částí těla. Výsledkem je omezený rozsah pohybu, případně i přetížení bederní oblasti.

 

Otevřené kyčle jsou klíčovým faktorem bezpečné praxe předklonů, záklonů a také snadného sezení v lotosu či jiné meditační ásaně vsedě se zkříženýma nohama.

 

Na workshopu se dozvíte teorii i praxi. Rozeberete si pozice, které dopomáhají zlepšit mobilitu kyčlí.

 

Ukážete si jednodušší i těžší variace jednotlivých ásan, práci s pomůckami, ale i chyby, kterých je třeba se vyvarovat. Všechno v těle spolu úzce souvisí, proto kromě otevírání kyčlí, přijde na řadu také protažení achillovek, třísel, zadních stran nohou i hýždí.

 

Workshop je vhodný všechny úrovně. Pokud počasí dovolí, uděláme si seminář v Heroldových sadech na čerstvém vzduchu. Na své si přijdou jak běžci, tak i lidé se sedavým zaměstnáním.

Lektorka:

Tereza

V Yoga Mija je s námi od začátku. Pravidelně vede lekce pro začátečníky a vinyasa jógu. Kromě standardní certifikace instruktora jógy letos čerstvě získala certifikát v oblasti principů zdravého pohybu a správnou práci s klouby.


„Jóga je pro mě aktivní soulad těla a mysli, při němž zapomenu na okolní svět a vědomě pracuji na konkrétních částech svého těla. ​Lekce se snažím strukturovat tak, aby jogíni neměli prostor na zbrklé pohyby a všechny ásany byly přirozené, kontrolované a plynule na sebe navazovaly.“

 

Termín: 

15. 6. 2019, 9:00 - 12:00

Kde:

Heroldovy sady  – sraz na plácku uprostřed Heroldových sadů v 8:45

Cena a platba:

490 Kč

 

Rezervace níže se stává platnou po připsání částky na účet 10810808/2010. Do poznámky platby napište jméno uvedené v rezervaci. 

 

Děkujeme!

kyčle grébovka.jpeg
Anchor 1
bottom of page